į pradžią turinys susisiekite  
Mūsų darbų galerija

 

 

VIRTUVĖS BALDAI, Virtuvių gamyba Vilniuje

 

       Gamindami nestandartinius virtuvės baldus, naudojame aukštos kokybės gaminius.

Projektuodami virtuvės baldus, nesiorientuojame į standartus, o tiesiog stengiamės įgyvendinti Jūsų įsivaizduojamą projektą už Jums tinkančią kainą!

SPINTOS STUMDOMOMIS DURIMIS, Spintų gamyba Vilniuje

 

       Didelis šių sistemų pranašumas – vietos taupymas, originalumas, praktiškumas.

Gaminant stumdomąsias duris, naudojame kokybiškus plieno ir aliuminio profilius bei mechanizmus, taip pat įvairius užpildus – laminuotas arba natūraliu lukštu dengtas medžio drožlių plokštes, veidrodžius, stiklus, tapetus ir kt.

DRABUŽINIŲ IR STELAŽŲ GAMYBA, baldų gamyba Vilniuje

 

        Dažniausiai drabužinei skiriama 5-15 kv.m ploto patalpa, niša ar visas atskiras kambarys. Drabužines patogu įrengti nišose, palėpėse ar erdvėse po laiptais, "tamsiame" kambaryje.

      SVETAINĖS BALDAI, Baldų gamyba Vilniuje

 

          Svetainės baldai yra tie baldai, kuriuos dažniausiai mato svečiai. Juk nesivedame jų į vonios kambarį, vaikų kambarį ar miegamąjį. Svetainės baldų paskirtis – reprezentacinė. Baldų įrengimas svetainėje parodo jūsų šeimos charakterį, požiūrį ir gyvenimo vertybes. 

 

VAIKO KAMBARIO BALDAI, baldų gamyba Vilniuje

 

       Būtina šio kambario erdvę suplanuoti patogiai: čia turi tilpti ir žaidimų, ir poilsio, ir darbo zonos. Čia Jūsų vaikas turi jaustis saugiai ir komfortiškai. Tam, kad augantis vaikas visapusiškai tobulėtų, reikia parinkti jam tinkančius ir patinkančius baldus. Baldų dydis turi atitikti vaiko amžių. Vaikų kambario, tiek sienų, tiek ir baldų, spalvos turi būti šviesios ir linksmos.

       Projektuojant ir gaminant baldus vaikams ypač svarbu daugiafunciškumas. Vaikų kambariui baldus projektuojame ryškesnių, įvairesnių spalvų ir formų. Nestandartinių vaikų baldų gamybos sprendimai, tokie kaip apvalinti baldų kampai, stalčiai su švelnaus uždarymo funkcija, labai svarbūs vaiko saugumui.

Vaikiškų baldų gamyboje naudojame tik kokybiškas, sertifikuotas medžiagas ir furnitūrą.

       Visiems mūsų gaminamiems baldams suteikiama garantija.

BIURO BALDŲ GAMYBA. Baldų gamyba Vilniuje

 

          Biuro baldai yra skirti verslui ir darbui namuose. Esant sąlygoms, galite skirti vieną kampą ar net kambarį ir įsirengti ten erdvę darbui. Taip biuro baldai gali būti perkami ir namams. Visų pirma, biuro baldai yra perkami, kai reikia greitai sukurti darbo vietą, ir nėra laiko laukti kelių savaičių, kol pagal užsakymą bus pagaminti stalai, dokumentų spintos, stalčių spintelės, pertvaros ir kiti biuro baldai. 

             Svarbus yra funkcionalumas ir spalva. Reiktų atkreipti daugiau dėmesio į stalų išmatavimus, stalo plokštės storį ir funkcionalumą.

KOMODŲ gamyba Vilniuje

 

     Komoda – funkcionalus ir praktiškas baldas.gali būti panaudojamos tiek tv pasidėti, tiek miegamojo komoda su stalčiais (komodos su stalciais) gali būti patogios drabužiams susidėti