į pradžią turinys susisiekite  
Užsakyti baldus

                Mes visada atsižvelgiame į klientų poreikius. Baldai bus suprojektuoti tiksliai, numatyti visi jų naudojimo niuansai, profesionaliai atlikti matavimai užtikrina, kad baldai idealiai tiks Jūsų patalpoje, jie bus tiksliai numatytoje vietoje, nei per dideli, nei per maži, pagaminti iš pasirinktų medžiagų, tinkamos spalvos. Tikslius, baldų gaminamų pagal projektą, išmatavimus užtikrina kompiuterinis projektas ir profesionaliai atlikti matavimai. Tikslūs patalpos matavimai ypač svarbūs gaminant virtuvės ir vonios baldus.

                Baldų kainą gali labai reikšmingai pakoreguoti tai, kokios medžiagos ir furnitūra pasirenkama. Plokštės, iš kurių gaminami baldai, taip pat yra skirtingos vertės.

                Pats brangiausias – medžio masyvas. Toliau pagal brangumą plokštės rikiuojasi taip: medžio drožlių plokštė (MDP), dengta medžio lukštu; medžio drožlių faneruota dažyta plokštė (MDF) ir pigiausia laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP).

Geriausios kainos be tarpininkų.

 

Puiki galimybė !

                 

           Jūs turite galimybę pamatyti, kaip atrodys naujieji Jūsų baldai dar prieš juos užsisakant. Pagal su Jumis aptartą idėją mes greitai ir kokybiškai parengsime ir Jums pateiksime trimatę būsimo baldo vizualizaciją. Galime smulkiai pavaizduoti kiekvieną elementą, spalvą ir faktūrą. Pamačius vizualizaciją, apsispręsti bus dar paprasčiau.Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti